Dinamik bir iş odaklı, petrol ticaret şirketidir. Ticari portföyümüz, kargo alım satımından bunker yakıtı arzına ve deniz taşımacılığı endüstrisine rekabetçi fiyatlarla önem arz eden diğer hizmetleri kapsamaktadır.

Başarının işbirliğinden geldiğine inanıyoruz. Tüm şirket kaynaklarımızı, tecrübemizi ve bilgimizi müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, tüccarlarımız ve çalışanlarımızla işbirliği yaparak uzmanlığımızı, tüm tarafların çıkarına en uygun, değerli ve rekabetçi petrol ürünlerini sağlamaya odaklıyoruz.

Petrol Ticareti

Şirketin ticaret bölümü, Fuel Oil, Gas Oil alım satımı konusunda uzmanlaşmıştır. ELT ENERJİ, petrolü ağırlıklı olarak Türkiye'den başka bir yere taşımasını sağlayan dünya çapındaki ilişkisinden gurur duymaktadır. Hem kaynak hem de satış miktarlarını optimize edebilecek şirket olarak, Basra Körfezi ve Hindistan alt kıtası bölgesindeki başlıca petrol tedarikçileriyle yakın ilişkiler var.

Ticaret ekibimizin temel amacı, yüksek performans ve güvenilirlik standartlarını sürdürerek saygın müşterilerimize hizmet etmektir. Rekabetçi bir fiyata, doğru zamanda en iyi kaliteyi hedefleriz

Bunker

Yetenekli uzmanlarımız, istediğiniz zaman ve yerde bize ne zaman ihtiyacınız olursa olsun güvenilir hizmet sunarlar. Fujairah, Sharjah, Kalba ve Khorfakkan limanlarında ve demirlerinde akaryakıt ve deniz gazı yağını rekabetçi fiyatlarla ve ISO şartnamelerine göre test edilmiş kaliteyi teslim etmede büyük bir oyuncuyuz. Bunkerlerin kalitesi, geminin ticari sömürüsünü doğrudan etkilediği ve nihai yolculuk sonuçlarını etkilediğinden, tedarik edilen yağın verimliliğini ve etkinliğini sağlamak için en iyi ürünleri kullanma konusundaki en büyük taahhüdümüzdür.

Müşterilerimize finansal sürprizler olmadan iyi ürün, hızlı ve yetkin hizmet almalarını temin edebiliriz.

Slop İmhası

Akaryakıt artıkları, çamur, kullanılmış motor yağı ve sintine suyu gibi deniz ve deniz atıklarının toplanması için kullanılan mavna ve kamyonları, madeni yağ ve kimyasal tank yıkamaları gibi kargo ile ilgili atıkları kullanıyoruz. Çevrenin korunması ve sürdürülebilirlik konusundaki taahhüdümüz tutkulu, ancak Kurumsal Sosyal Sorumluluk vizyonumuz burada bitmiyor. Genel olarak herkes ve toplum üzerinde olumlu bir etkiye sahip olduğuna inanıyoruz.

Hizmetler

Anlaşmaların adil ve doğru olmasını sağlamak için işlemlerin tüm yönleriyle ilgili titizlik göstermektedir.

- Deniz Yakıt Yağlarının Temini (tüm sınıflar), MDO ve Gasoil acc. ISO 8217’ye (2010)

   Tüm Türkiye limanlarında düşük sülfür ürünlerinin yanı sıra (tüm sınıflarda).

- Yığın veya kova / varillerdeki yağlayıcılar

- Ürünlerimizi depodan teslimata kadar depodan teslim alma

- MARPOL I şartlarına göre yağlı artıkların bertaraf edilmesi

- 24 saat servis

- her zaman çok rekabetçi fiyatlar

Tank kamyonu malzemeleri

5-30 cbm büyüklüğünde olan kara tankeri kamyonları, Dünya'nın dört bir yanındaki müşterilerimize kısa sürede bile hizmet vermektedir.

Kapsamlı ekipmanlarımızla belirli ürünlerin gereksinimlerini ve bireysel müşteri gereksinimlerini karşılarız.

Ayrıntılı kamyon bilgileri ve standart ekipman:

- Hafta sonu ve tatil günlerinde yelken açmak için genel izin

- Minimum 85 m hortumlar

- Kalibre edilmiş debimetreler

- 1-5 tank bölmeleri

- ADR onayı

özel teçhizat:

- Yakıt veya yağ depoları için yalıtımlı paslanmaz çelik römork

- Belirtilen ürünler ve / veya müşteriler için nakliye ve saklama kapları

Tanker Gemisi Temini:

Yolculuk veya zaman çizelgesi esasına göre çeşitli tank mavnalarına erişimimiz var.

Kendi gemilerimizin tümü, en az 60 ° C'lik kargo sıcaklıklarını korumak için kalibre edilmiş debimetreler ve termal yağ tankı ısıtma sistemleri ile donatılmıştır.

Elektronik hat içi viskometre ile birlikte bilgisayarlı satır içi karıştırıcı, her çeşit Denizde Akaryakıt derecesini IFO 30 cSt'den Ifo 380 cSt'ye kadar 20mt'den fazla miktarlarda tedarik etmemizi sağlar.

En az üç bağımsız yükleme ve boşaltma sistemi kullanılarak MFO, MDO ve Gasoil her zaman ayrı ayrı ele alınır. Ourexperienced ve iyi vasıflı tanker mürettebatı, geminize her çeşit bunker, yağlama yağı vb. Hızlı, verimli ve zaman kaybı yaşamadan tedarik edecek.

Ürünler

En yüksek kalitede ürünler sunma konusunda eşsiz bir bağlılığa sahiptir. Tüm ürünlerimiz en zorlu uluslararasılara karşı ölçülmektedir.

Uluslararası deniz bunkerlerinde kote olduğu için her deniz yakıtı için maksimum viskozite ile belirlenmiş ve ISO 8217 standardına göre belirlenmiş şartnameleri sunuyoruz. Çevresel açıdan önemli tüm parametrelere saygı duyuyoruz.

Birincil ve ikincil ham petrol işlemlerinden elde edilen ağır ve orta yağ parçaları karışımından üretilen, deniz yakıtı tipi RMG 380 ticari markası olan IFO 380'dir (Ara Akaryakıt 380).

Kalıntı bir ürün olarak, HFO nispeten ucuz bir yakıttır - tipik olarak distilat yakıtlardan yaklaşık% 30 daha düşük maliyetlidir ancak çok fazla safsızlık içerir ve hem depolama hem de kullanım sırasında çok viskoz olduğu için yüksek bir sıcaklıkta tutulmalıdır Gemilerin ana motorlarında verimli transfer ve yanma sağlamak için. Kullanımı enjeksiyon sisteminin ve düşük ve orta hızlı motorların diğer bileşenlerinin geniş bir adaptasyonunu gerektiriyordu.

Birincil ve ikincil ham petrol işlemlerinden elde edilen, ağır ve orta yağ parçaları karışımından üretilen, deniz yakıtı tipi RME 180 ticari ünite IFO 180'dir (Orta Akaryakıt 180). Bu nedenle, ara derecedeki akaryakıt doğrudan damıtma işleminde ya da damıtmayla karıştırılarak yapılabilir.